Węgrów

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Region Pon. 08.02.2021 13:59:05
08
lut 2021

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

4 lutego w miejscowości Strupiechów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania uderzyła w wykonujący manewr skrętu w lewo samochód marki Mercedes. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Węgrowie obywatel Ukrainy, kierując pojazdem marki Toyota, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidło jadącemu pojazdowi marki Opel doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Również 4 lutego w miejscowości Szaruty mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze w wyniku czego na śliskiej nawierzchni obróciło pojazd w przeciwnym kierunku co skutkowało uderzeniem w bariery ochronne. Nikt nie doznał obrażeń.
5 lutego w Łochowie mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Kia na parkingu wykonując manewr cofania uderzyła w zaparkowany pojazd BMW powodując jego uszkodzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

6 lutego w miejscowości Budziska mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Opel wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej BMW w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drogach.


mł.asp. Monika Księżopolska
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Karolina Górecka
+48.502710082

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook